Participants Barcelona 2017

Escoles ordenades alfabèticament

A Tempo, Estudis Musicals CONCERT 12h.
Acadèmia Marshall
Acadèmia Simfònica Paolo Troni
Alegrededalt Escola de Música
Aula de Música 7
Banda de Música del Col·legi Pare Manyanet
Centre d’Estudis Musicals Passatge
Centre d’Estudis Musicals Clàssic & Jazz
Cor Jove Orfeó Atlàntida
Cor NovAura
Coral “Coralines” – AMPA Escola de Bosc de Montjuïc
Coral Els Avis Cantaires de Sant Andreu
Coral Il·lusió i Caliu (Espai Sagrada Família)
Diapasó Centre Musical
Escola de Dansa i Música Elisenda Tarragó CANCEL·LAT
Escola de Música Allegretto
Escola de Música Accent
Escola de Música BCN Fusió
Escola de Música Casp
Escola de Música de l’Orfeó Gracienc
Escola de Música del Palau
Escola de Música Front Marítim
Escola de Música i Dansa Esclat
Escola de Música Jam Session
Escola de Música la Sala
Escola de Música Músics’son
Escola de Música Pausa
Escola de Música Tarantel·la CONCERT 12h i 17:30h.
Escola de Música Virgínia Blanch
Escola Luthier de Música i Dansa CONCERT 12h.
Escola Municipal de Música Can Fargues
Escola Municipal de Música de Sant Andreu
Escola Municipal de Música Eixample Joan Manuel Serrat
Escola Municipal de Música Mestre Josep Maria Castella
Escola Superior de Música de Catalunya (ESMUC)
Escola Taller de Blues de Barcelona
Estudi de Música Fabra CONCERT 12h.
Fundació Llor
Institut Juan Manuel Zafra
Institut XXV Olimpiada CONCERT 12h.
La Miranda : The Global Quality School
L’Escola de Música de Gràcia
L’Escola de Músics i JPC
Músics’son
Pioneer DJ Kids-Institut Secretari Coloma
SUMI | Suzuki Music Institute
Tallers del C.A.T
The New Zombis, Coral Universitària de Gospel
Trémolo, formació musical
:Ut Centre d’Estudis Musicals
Vozes- Musics per la Pau

Espais ordenats alfabèticament

Biblioteca El Carmel- Juan Marsé
CaixaForum Barcelona CONCERT 12h.
Can Basté
Casa de les Altures- Parc de les Aigües
Casal de Gent Gran Bascònia
Castell de Montjuïc- Pati d’armes
Centre Cívic Can Deu
Centre Cívic Can Felipa
Centre Cívic Casa Sagnier – Jardins d’Enric Sagnier
Centre Cívic Cotxeres de Sants
Centre Cívic El Sortidor
Centre Cívic Fort Pienc
Centre Cívic Fort Pienc CONCERT 12h.
Centre Cívic Joan Oliver “PERE QUART”
Centre Cívic Josep M.Trias i Peitx
Centre Cívic La Sedeta
Centre Cívic Matas i Ramis
Centre Cívic Tomasa Cuevas (Plaça Comas) CONCERT 12h.
Centre Cívic Torre Llobeta
Centre Cultura Casa Orlandai
Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)
Claustre de l’Oratori de Sant Felip Neri de Gràcia
Escola Maristes Sants – Les Corts (Auditori) CONCERT 12h i 17:30h.
Escola Municipal de Música Can Fargues
Espai Centre Cívic Urgell (Auditori Teresa Pàmies)
Espai Jove La Fontana
Estudi de Música Fabra CANCEL·LAT
Facultat de Medicina i Ciències de la Salut – Campus Clínic
FNAC Arenas
FNAC El Triangle
FNAC Glòries
FNAC La Maquinista
FNAC L’Illa
Fundació Julio Muñoz Ramonet
Harlem Jazz Club
Jardí dels Tarongers
Jardins Rubió i Lluch- Biblioteca de Catalunya
Museu Blau – Museu de Ciències Naturals de Barcelona
Museu d’Història de Barcelona – (Sala de Martí l’Humà) CANCEL·LAT
Museu Picasso (Pati Noguera)
Palau de la Virreina
Palau Macaya de l’Obra Social “la Caixa”
Parc d’Atraccions Tibidabo
Reial Monestir de Santa Maria de Pedralbes
Seminari Conciliar de Barcelona
Seminari Salesià Martí-Codolar
Taller de Músics CONCERT 12h.
Ultramarinos Barcelona
Universitat Abat Oliba CEU
Universitat Abat Oliba CEU